Andrzej – DJ Plus!

Andrzej – DJ Plus!

Przedstawiamy Andrzeja, Didżeja z ogromną charyzmą, z wieloletnim doświadczeniem, z setkami … a może tysiącami, choć któż by to zliczył, poprowadzonych z sukcesem imprez.

Andrzej może odwiedzić Państwa uroczystość solo, zajmując się zarówno oprawą muzyczną jak i prowadzeniem imprezy, jednak zdecydowanie proponujemy najskuteczniejszą w naszej ocenie formułę: team  wodzirej/konferansjer PLUS DJ/prezenter muzyczny:

DJ-Prezenter muzyczny który dba o realizację muzyczno-dźwiękową oraz światło podczas uroczystości, układa muzykę dostosowując klimaty do bawiących się gości, pomaga Konferansjerowi podczas prowadzenia zabaw w trakcie wesela oraz podczas oczepin.

Konferansjer – Wodzirej dbający o ciągłe prowadzenie uroczystości od momentu wejścia pary młodej z gośćmi na salę po zakończenie uroczystości. Całe wesele jest prowadzone i animowane według naszych sprawdza przez kilkanaście lat doświadczeń oraz według wytycznych i oczekiwań Młodej Pary.

Prowadzimy wszystkie tradycyjne elementy wesela oraz wiele doskonale przyjmowanych zabaw i animacji dla gości. Przy doborze animacji możecie Państwo korzystać z naszej bogatej oferty ale możecie również zaproponować własne pomysły, które chętnie zrealizujemy o ile tylko będą technicznie wykonalne. Prowadzimy oczywiście blok oczepinowy z szalonymi i zabawnymi konkursami a po nim pozostajemy do dyspozycji Państwa Młodych do końca imprezy.

Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie parkietu tanecznego, oraz akcesoria niezbędne do przeprowadzenia animacji.

Nasza technika estradowa sprawi, że Państwa goście docenią rangę wydarzenia na które zostali zaproszeni!

Spodziewajcie się wielu atrakcji!

Różnych stylów muzycznych dopasowanych do gustów Waszych i gości, wspólnych tańców, feerii barw i świateł. A jeśli zechcecie, może odwiedzić Was ktoś zupełnie niesamowity jak … THE MASK!

Zapytajcie o niezobowiązująca ofertę, nie zapomnijcie podać terminu i miejsca imprezy!

3 + 4 =

Klienci którzy oglądali stronę Andrzeja oglądali także:

Dekoracje Światłem

Ola – Skrzypce!

Dekoracje światłem

Angelika – śpiewająca saksofonistka

andrzej-pozna-dj-plus-mgi-music