Angelika – śpiewająca saksofonistka

Angelika – śpiewająca saksofonistka

Angelika jest niesamowicie uzdolniona wokalnie. W bardzo młodym wieku rozpoczęła przygodę z muzyką gospel i ten trudny gatunek dał jej solidne podstawy warsztatowe przez co mierzy się z powodzeniem z każdym repertuarem rozrywkowym. 

Zajęcie, które przez długi czas stanowiło jedynie pasję zawładnęło jednak w końcu Angeliką i młoda dziewczyna postanowiła pójść za głosem przeznaczenia i poświęcić się muzyce w całości i bez reszty. 

Edukację muzyczną rozpoczęła od klasy saksofonu w Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej  we Wrocławiu pod okiem wspaniałego kompozytora i saksofonisty, Tomasza Wendta. Tam też poznała jazz, zakochała się w nim i wygląda na to, że jest to uczucie odwzajemnione! Obecnie kontynuuje studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Nysie pod kierownictwem nie mniej znakomitego muzyka Piotra Barona. 

Angelika Bierze udział w wielu przedsięwzięciach muzycznych zarówno instrumentalnych, jak i wokalnych. Gra nie tylko w projektach typu „live act”, z towarzyszeniem DJ-a, ale również w większych, całkowicie „żywych” składach. 

Jeśli zaprosicie Ją na swoje wydarzenie, zyskacie podwójnie bo oprócz świetnego wsparcia instrumentalnego oprawy muzycznej eventu, usłyszycie zapewne również wiele świetnych wykonań wokalnych.

Zapraszamy!

Zapytajcie o niezobowiązująca ofertę, nie zapomnijcie podać terminu i miejsca imprezy!

7 + 2 =

Klienci którzy oglądali stronę Angeliki oglądali także:

Dekoracje Światłem

Ola – Skrzypce!

Dekoracje światłem

Andrzej – DJ Plus!

angelika-wrocaw-saksofon-mgi-music