OLA – SKRZYPCE

OLA – SKRZYPCE

Ola to stuprocentowy muzyk „z urodzenia” z niekwestionowanym darem jakim jest absolutny słuch!

Ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu. Koncertowała m.in w Filharmonii Berlińskiej, w Royal Festival Hall w Londynie w Pekinie, Szanghaju i w wielu innych miejscach w Europie i Azji. Mimo, że ma na koncie wiele klasycznych wykonań, to jednak „rozrywkowa strona mocy” pochłania Ją dużo bardziej.

Przez kilka lat występowała z jednym z czołowych zespołów coverowych „Picasso MGI” grając w najbardziej renomowanych salach tanecznych często dla tysięcznej publiczności. Dziś udostępnia swoją doskonałą technikę, kunszt i zjawiskowy wizerunek również solo i jako artystka „live act” grając z towarzyszeniem DJ lub w małych  składach np. z dodatkiem saksofonu.

Nie bez znaczenia są zjawiskowe stylizacje w jakich Ola pojawia się na scenie a przezroczyste jak szkło, podświetlane barwnymi diodami LED skrzypce zrobią na Waszych gościach wrażenie, które na długo pozostanie w ich pamięci.

Możecie Państwo zaprosić Olę również na ceremonię zaślubin aby nadała wydarzeniu odpowiedniego kolorytu, podkreśliła nastrój … zrobi to z niezrównanym wyczuciem i finezją, prawdopodobnie używając wtedy klasycznego instrumentu.

Ola jest niezwykle wszechstronna i aktywna muzycznie, daje lekcje, występuje też w autorskich projektach muzycznych ciągle rozwijając i tak imponujące horyzonty wykonawcze i kreatywność. Ma wspaniałe poczucie humoru, jest przemiłą, taktowną i niezwykle kontaktową osobą, dlatego współpraca z Nią jest zawsze przyjemnością i przynosi satysfakcję.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ I WARUNKI

8 + 14 =

Klienci którzy oglądali stronę Oli oglądali także:

Dekoracje Światłem

Andrzej – DJ PLUS!

Dekoracje światłem

Angelika – śpiewająca saksofonistka

ola-wrocaw-skrzypce-mgi-music