Współpraca dla muzyków

MGI Music to czterdzieścioro muzyków tworzących nasze doskonałe zespoły, których ustawicznie przybywa. Dołącz do nas!.

Zapraszamy muzyków do współpracy

 

Grupa MGI Music powstała w 2006 roku i dziś stale współpracujące z niemal 60 muzykami i wokalistami tworzącymi stałe składy.

  • Picasso MGI
  • After Six (6 sześcioosobowych składów i kolejne w przygotowaniu)
  • Party Queens

Jeśli jesteś z Wrocławia lub Warszawy albo najbliższej okolicy tych miast i masz ochotę z nami współpracować, wyślij aplikację a być może właśnie teraz mamy dla Ciebie miejsce.

Zapewnimy Ci wszystko poza osobistym sprzętem:

W pełni wyposażoną salę prób. Twój skład dostanie pełne nagłośnienie, oświetlenie, busa z kierowcą.

Zadbamy o impresariat/booking, promocję i reklamę (w tym nagrania audio, profesjonalne zdjęcia i klip wideo).

Co z Twojej strony?

Oczekujemy solidnego warsztatu muzycznego. Nie musisz czytać nut (choć to pomaga) ale musisz dobrze grać / śpiewać.

Zapewniamy nagłośnienie front, odsłuchy, mikser, okablowanie, mikrofony wokalne, statywy ale musisz mieć porządny osobisty sprzęt: instrument, stojak do niego, kable, etc. Jeśli do Twojego instrumentu konieczny jest dedykowany mikrofon czy system bezprzewodowy to jest to również po Twojej stronie.

Jeśli jesteś perkusistą to zestaw akustyczny niestety nie wchodzi w grę. Ale jeśli nie masz padów to możesz je od nas wypożyczyć nieodpłatnie albo kupić na dogodne, nieoprocentowane raty.

Jeśli jesteś wokalistką musisz znać komunikatywnie co najmniej j. angielski w mowie w stopniu umożliwiającym poprowadzenie wesela. Obecnie z naszych pięciu wokalistek wszystkie mówią po angielsku, trzy również po niemiecku a jedna dodatkowo po hiszpańsku.

Musisz brać udział w próbach zespołu i opanować na pamięć ok 100 utworów w ustalonych aranżacjach. U nas się nie używa pulpitów na scenie. Program jest w ok 80% narzucony. Jeśli jesteś wokalistką/wokalistą będziesz mieć na scenie prompter z tekstami ale to tylko tytułem zabezpieczenia. Raczej nie należy się w niego wgapiać non stop.

Oczekujemy, że  będziesz wykonywać usługę oprawy muzycznej imprezy według wytycznych naszych i klienta (wcześniej ustalonych). Wykonanie usługi nie oznacza tylko odegrania utworów ale również uczestniczenia w animacjach, brania czynnego udziału w czynnościach „technicznych” potrzebnych do odpowiedniej oprawy imprezy, czy choćby budowaniu „odpowiedniego klimatu” przez własne zachowanie podczas imprezy.

Dyspozycyjność:

Podpiszesz z nami kontrakt który daje nam prawo pierwszeństwa w sprzedaży Twoich terminów, oznacza to, że jeśli poinformujemy Cię że dany termin został sprzedany to musisz go zagrać. Możesz też zapewnić kompetentne zastępstwo ale to nie jest mile widziane – klient kupuje skład, który widzi na materiałach promocyjnych.

Możesz z góry zastrzec, że w danym terminie który nie został jeszcze sprzedany nie jesteś dostępny/dostępna i w takiej sytuacji umowa nie będzie cię obowiązywać. Ale wówczas blokujesz możliwość zarobku całemu u zespołowi i firmie a to nie jest mile widziane. Można co prawda organizować zastępstwo ale tu jak wyżej.

Kontrakt możesz wypowiedzieć w każdej chwili ale w takiej sytuacji obowiązuje Cię konieczność zagrania wszystkich imprez które są sprzedane na dzień wypowiedzenia umowy albo dostarczenia kompetentnego zastępstwa.

Rozliczenia:

Jeśli grasz na weselu lub innej imprezie prywatnej otrzymujesz wynagrodzenie gotówką w trakcie imprezy na podstawie umowy o dzieło. Szczerze mówiąc inne imprezy zdarzają się sporadycznie.

Jeśli grasz na imprezie organizowanej przez firmę rozliczenie następuje przelewem na Twoje konto do 30 dni od imprezy.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana, napisz: biuro@mgimusic.pl

Używamy wyłącznie padów

Używamy wyłącznie padów. Jeśli nie masz własnych to na początek możesz je od nas wynająć na dogodnych warunkach. Optymalnym rozwiązaniem jest np. Roland TD-9 KX używany w dwóch naszych składach

Zapewniamy całą technikę

Zapewniamy całą technikę

Zapewniamy całą technikę, ale instrumenty rozsądnej klasy musisz mieć własne i najlepiej jeśli będziesz mieć również back up.

 Jeśli grasz na gitarach optymalnym rozwiązaniem będzie multiefekt

Multiefekt dobrym rozwiązaniem

Jeśli grasz na gitarach optymalnym rozwiązaniem będzie multiefekt, np. Boss serii GT. Będziesz grać w przeróżnych warunkach i klasyczny wzmacniacz po prostu czasem nie wchodzi w grę.

Scena czasem ma 150 m2 powierzchni

Scena czasem ma 150 m2 powierzchni, ale czasem tylko 12 i na tych dwunastu metrach musisz się zmieścić z całym potrzebnym sprzętem.

wsppraca-dla-muzykw-mgi-music