Zespół Party Queens

Party Queens to nasz najmniejszy, trzyosobowy zespół.

Zespół Party Queens Red

Party Queens to nasz najmniejszy, trzyosobowy zespół.
Party Queens to nasz najmniejszy, trzyosobowy zespół. Jeśli nie oczekujecie Państwo muzyki wykonywanej na żywo (a w trzy osoby to nie jest możliwe), jeśli warunki organizacyjne Państwa wesela wykluczają duży skład, nie ma żadnego problemu! Trzyosobowy zespół pod kierunkiem żywiołowej Magdy sprawi, że Wasi goście nie usiedzą przy stołach. Magda to prawdziwy wulkan energii który poruszy każdą imprezę. Towarzyszy jej Klaudia która gra na saksofonie tenorowym co nie jest zbyt częste u dziewczyny a przez to niezwykle atrakcyjne no i tenor świetnie brzmi a Klaudia świetnie sobie z tym instrumentem radzi. Na instrumentach klawiszowych wspiera dziewczyny Michał a cała trójka śpiewa … oczywiście na żywo. Magda mówi po angielsku jeśli macie gości z zagranicy.

    Oto skład instrumentalny zespołu:

  • 2 głosy damskie
  • 1 głos męski
  • Saksofon tenorowy
  • Instrumenty klawiszowe

Repertuar zawiera ok. 100 utworów i jest podzielony na tematyczne bloki czerpiące z jednorodnych muzycznych klimatów: disco hits ‘70, Rock & Roll goldies, Złote przeboje polskiego Big Bitu, etc. Ten program został przetestowany na setkach wesel.

Natomiast w związku z charakterem zespołu modyfikacje repertuarowe są tu dużo łatwiejsze niż w przypadku składów żywych, które muszą każdy utwór dokładnie opracować.

Żywe instrumenty są wspierane częściowymi playbackami.

Zespół zapewnia pełne zaplecze techniczne i transport.

Prosimy zapoznać się z naszymi możliwościami muzycznymi

Długość bloków (z reguły ok. 30 – 40 minutowych) jest elastycznie dopasowywana do programu imprezy, oczekiwań, temperamentu i kondycji gości. W przerwach które trwają ok 15 minut zawsze serwujemy delikatną muzykę „mechaniczną”.

POPROWADZIMY CAŁE PAŃSTWA WESELE zgodnie z tradycją i wedle wszelkich Waszych życzeń. Poprowadzimy zabawy w dobrym tonie, zaplanujemy wspólnie oczepiny. Jeśli trzeba prowadzić wesele po angielsku lub niemiecku to wiedzcie, że robiliśmy to dziesiątki razy.

Zadzwoń teraz i sprawdź swój termin: telefon 667 432 553

lub

napisz do nas

Zapytanie

9 + 3 =

Sugestie, uwagi, FAQ

Oto kilka uwag wynikających z naszego doświadczenia oraz z często zadawanych nam pytań:

Wszystkie elementy wesela są przez nas prowadzone. Jeśli to możliwe, warto żeby toasty, dzielenie tortu, itd. odbywały się na sali tanecznej w zasięgu naszego nagłośnienia i oświetlenia.

Tort najlepiej podawać po zapadnięciu zmroku. Efekt jaki tworzymy za pomocą specjalnie dobranej muzyki połączonej z odpowiednim tekstem mówionym jest naprawdę unikalny. Jednak wprowadzenie tortu nie powinno się odbywać zbyt późno, z naszych obserwacji czas między 21.00 a 22.00 jest optymalny.

Zapewniamy kompletny zestaw nagłośnienia i oświetlenia sali tanecznej, jeśli jednak wesele odbywa się na kilku salach warto zadbać o nagłośnienie również tych sal, w ten sposób goście którzy akurat nie tańczą będą słyszeli co się dzieje na parkiecie – oczywiście nie za głośno. Wynajęcie zestawu aktywnego na jedną dodatkową salę wraz z okablowaniem kosztuje standardowo 150 zł.
Warto zwrócić uwagę żeby obsługa serwowała posiłki najpierw zespołowi a dopiero potem gościom. W ten sposób kiedy Państwo będą kończyli posiłek my będziemy już na scenie gotowi do zabawy.

Dobrze jest wydelegować jedną osobę np. świadka, do kontaktu z nami. Państwo mają się przecież na swoim weselu doskonale bawić ! Wszelkie możliwe do spełnienia sugestie i uwagi zostaną natychmiast spełnione.

Jeśli macie wpływ na ustawienie sali, dobrze jest zwrócić uwagę, aby miejsce dla zespołu znajdowało się na jej węższej ścianie, możliwie w środku jej długości. To zapewni dobrą widoczność, kontakt zespołu z gośćmi i przede wszystkim dobre rozchodzenie się dźwięku.

Stoliki stojące najbliżej „sceny” powinny być jednak oddalone od niej o kilka metrów – nikt przecież nie lubi siedzieć z uchem przy głośniku, nawet jeśli zespół gra bardzo dobrze 😉

zesp-party-queens-red-mgi-music