Zespół Picasso MGI

Picasso MGI należy do grupy MGI Music świadczącej usługi muzyczne na najwyższym poziomie.

Zespół Picasso MGI

Picasso MGI to jeden z najlepszych zespołów coverowych w Polsce istniejący od 2005 roku.
CZTERY GŁOSY, perkusja, bas, instrumenty klawiszowe, gitary, skrzypce, saksofony, ten arsenał instrumentów sprawia, że osiągamy potężne, dynamiczne i zróżnicowane brzmienie a zestaw perkusyjny oparty na tzw. triggerach umożliwia nam dopasowanie głośności do każdej wielkości sali. GRAMY WYŁĄCZNIE NA ŻYWO !

ZRÓŻNICOWANY PROGRAM jest podzielony na tematyczne bloki czerpiące z jednorodnych muzycznych klimatów: disco hits ‘70, Rock & Roll goldies, Złote przeboje polskiego Big Bitu czy rockowe hity lat ‘80. Ten program został przetestowany na setkach imprez. Długość bloków (z reguły ok. 30 – 40 minutowych) jest elastycznie dopasowywana do charakteru imprezy i oczekiwań gości. W przerwach zawsze serwujemy delikatną muzykę „mechaniczną” ale możemy też wypełnić je blokami granymi przez DJ-a.

DOSTARCZAMY CAŁĄ TECHNIKĘ do obsługi imprez: Nagłośnienie wysokiej klasy pozwala nam doskonale brzmieć w każdych warunkach czy nagłośnić kilka lokalizacji na raz. Nagłaśnialiśmy zarówno imprezy dla mniej niż 40 osób w kameralnych salonach jak i takie na 800 gości. Uwaga – udostępniamy naszą technikę do obsługi występów innych wykonawców na Państwa evencie.

POPROWADZIMY PAŃSTWA WYDARZENIE: Picasso MGI to zespół który nie ogranicza się jedynie do grania ! Prowadzimy całą imprezę, wszystkie ważne momenty zostaną odpowiednio oprawione konferansjersko, muzycznie, jeśli trzeba to specjalnie oświetlone.

CRISTAL VIOLIN SHOW: Nasza skrzypaczka gająca na „szklanych” elektrycznych skrzypcach będzie dodatkową świetną atrakcją, która sprawi że Państwa event zostanie zapamiętany przez gości.

GRAMY W CAŁYM KRAJU I ZA GRANICĄ: Dotrzemy wszędzie gdzie nas Państwo zaprosicie. Picasso MGI występowało w całej Polsce od Zakopanego przez Kraków po Gdańsk i od Wrocławia przez Warszawę po Zamość 😉 grywamy też w Niemczech i odległość nie stanowi dla nas żadnej przeszkody.

Zadzwoń teraz i sprawdź swój termin: telefon 667 432 553

lub

napisz do nas

Zapytanie

1 + 4 =